URODZINY DLA DZIECI

Proponujemy dla dzieci urodziny tematyczne pełne ruchu, zabawy, tańca, zagadek, warsztatów plastycznych, warsztatow DIY zrób to sam itp. - wszystko zależy od scenariusza!

Urodziny w tateProponowane przez nas zabawy urodzinowe mają oryginalny i twórczy charakter. W czasie zabawy dzieci przenoszą się do różnych krain, gdzie pod okiem animatorek mogą wyzwolić swoje twórcze predyspozycje. Aby zabawa była niezapomniana, na dzieci czeka mnóstwo kolorowych rekwizytów, bogata scenografia, wiele pomocy do różnych gier i konkursów. Prowadzona przez nas zabawa   pobudza kreatywność i wyobraźnię. W TATE  żadne urodziny nie są takie same!

Jeśli kreatywne urodziny dla dzieci – to tylko w TATE!

Urodziny, szczególnie dla dziecka są dniem wyjątkowym i długo wyczekiwanym. Jeżeli chcesz, aby Twoja pociecha spędziła ten szczególny dzień wraz ze swoimi małymi przyjaciółmi, w jednej z baśniowych krain – zapraszamy do naszej Akademii.

Oferujemy zabawę tematyczną, pod opieką dwóch animatorek. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom pragniemy, aby dziecko samo zdecydowało o tematyce przyjęcia.

Oto niektóre z naszych propozycji scenariuszy imprez urodzinowych:

• NOWOŚĆ! Taneczne urodziny - urodziny pełne ruchu, tańca itp
  • NOWOŚĆ! Plastyczne urodziny - urodziny wypełnione (oprócz zabaw, ruchu itp) warsztatami plastycznymi (po których wszystkie wykonane prace dzieci będą mogły zabrać ze sobą do domów)
  • NOWOŚĆ! Urodziny DIY zrób to sam - rękodzieło
  • Piraci
  • Hawajskie party
  • W Stumilowym Lesie - Kubuś Puchatek
  • Dziki Zachód – kowboje
  • W indiańskiej wiosce
  • Księżniczki i rycerze
  • W tajemniczej dżungli
  • Czarodziejska kraina
  • Między nami jaskiniowcami
  • Monster High
  • Winx
  • Laboratorium naukowców
  • Batman
  • Super Man
  • Na zamku strachów: strrraszne urodziny :)
  • Mali detektywi - łamigłówki, mapy i zadania do rozwiązania
  • Dookoła świata - przygoda dla nieustraszonych podróżników
  • Kosmiczna przygoda
  • Minecraft

oraz wiele innych :) jesteśmy otwarci na propozycje!

W ramach podstawowego pakietu gwarantujemy:

• realizację wybranego scenariusza zabaw pod opieka 2 animatorek,
  • 2 sale do dyspozycji gości (sala do zabaw i poczęstunku)
  • poczęstunek: jesteśmy placówką wspierającą zdrowy rozwój dzieci, dlatego na przyjęcie urodzinowe proponujemy możliwie najzdrowsze łakocie: soki, ciastka, paluszki, chrupki kukurydziane, szampan dla dzieci
  • elementy przebrań dla każdego dziecka (w zależności od wybranego scenariusza)
  • malowanie twarzy (przy imprezie trwającej minimum 2,5h)
  • scenografia: wystrój sal, balony, serpentyny
  • materiały plastyczne i rekwizyty do zabaw
  • kolorowa zastawa stołowa, dekoracja stołu
  • efektywne eksperymenty (w zależności od wybranego scenariusza)
  • karaoke (dzieci starsze - w zależności od wybranego scenariusza)
  • ozdabianie ramek, samodzielne tworzenie elementów przebrań (w zależności od realizowanego scenariusza)
  • dyplom oraz upominek dla jubilata(tów)
  • zaproszenia dla wszystkich gości
  • płyta ze zdjęciami z imprezy
  • kawa, herbata, woda dla rodziców

Oferta dodatkowo płatna:

• możliwość wynajmu przez rodziców osobnej sali dla dorosłych – 120 zł (kawa, herbata, woda, ciastka)
  • piniata wypełniona słodyczami - 100zł
  • przedłużenie przyjęcia urodzinowego o 1 h – 120 zł
  • nagranie dodatkowej ilości płyt ze zdjęciami – 1 zł/szt.

Cennik urodzin:

• do 10 osób 450 zł, każde kolejne dziecko 30 zł (maksymalna ilość dzieci – 14/15)
  • czas trwania urodzin: 2 godziny

Warunkiem i gwarancją dokonania rezerwacji jest wypełnienie i podpisanie Regulaminu urodzin TATE oraz wpłacenie zadatku (minimum na 5 dni przez planowaną imprezą) w wysokości 200 zł w biurze Akademii lub przelewem na nr konta.

(71 głosów)