Wydrukuj tę stronę

GUMISIE - ZAJĘCIA DLA DZIECI 3-4 LETNICH

Czas trwania: 60 minutgumisie-240x300

Termin:

Zapisy: telefonicznie: 794 114 583 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Celem programu jest rozwijanie kompetencji twórczego myślenia poprzez zabawę. W programie dla dzieci młodszych pojawia się postać Smoka Tete, który podczas każdych zajęć, niepostrzeżenie podsyła dzieciom listy z zadaniami. Dzieci uczą się przez zabawową formę zajęć. Poprzez twórczą formę spotkań dzieci rozwijają umiejętności poznawcze: pamięć, myślenie, percepcję, zdolności grafomotryczne, a także nabywają chęci do dalszej nauki i poznawania świata. Każde spotkanie osadzone jest w innej, ciekawej tematyce.

Dużą wagę przywiązujemy do  nauczania poprzez wszystkie zmysły. Uczymy poprzez doświadczenie, dlatego podczas spotkań korzystamy z ciekawych pomocy dydaktycznych potrzebnych przeprowadzenia interesujących i zajęć, dających dzieciom bezpieczeństwo i poczucie sukcesu.

Podczas spotkań będziemy dużo eksperymentować; będziemy próbować zmieszać olej z wodą i dowiemy się dlaczego magnes przyciąga resoraki a nie chce przyciągnąć plastikowej lali.

Każde dziecko rozpoczynające kurs otrzyma teczkę (z logiem Akademii i nazwą kursu), przydatną  do zbierania specjalnie przygotowanych, ciekawych materiałów z każdych zajęć.

W cenie kursu : 30 spotkań + 2 spotkania okolicznościowe.

Zapisy: Przed zapisaniem dziecka na kurs zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia pokazowe!

Oceń ten artykuł
(23 głosów)