Top
Oceń ten artykuł
(28 głosów)

Natalia Wiśniowska Natalia

Wykształcenie wyższe, magister filologii angielskiej, lektor języka angielskiego. 

Od kilku lat prowadzę zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jestem aktywną kreatywną osobą, która chętnie wprowadza nowe rozwiązania i przygotowuje nowe materiały do nauki języka. Kiedy zaczynam zajęcia wiem, że moja postawa ma duży wpływ na nastawienie uczniów, dlatego też zawsze wprowadzam ich
w
świat języka angielskiego zabawą i dobrym humorem.

W TATE prowadzę zajęcia języka angielskiego.

Zainteresowania: Język angielski, kultura krajów anglojęzycznych oraz nauczanie dzieci i młodzieży są moją pasją. Ogromną radość dają mi postępy jakie moi uczniowie czynią w nauce. Praca z dziećmi jest wyjątkowa i kreatywna. Wolne chwile spędzam na czytaniu książek oraz aktywnie na świeżym powietrzu.

Oceń ten artykuł
(14 głosów)

awojnowska

Agnieszka Wojnowska – magister pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego, terapeuta – pedagog, socjoterapeuta, animator zabaw dla dzieci, wychowawca

 

Zawód pedagog – to brzmi dumnie! Mam na imię Agnieszka – od zawsze uparcie dążyłam do realizacji obranych przez siebie celów, studia pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie były jednym z nich. Wiedziałam, że to początek fascynującej drogi – pracy z dziećmi i dla dzieci. Cztery lata doświadczeń jako wolontariusz, w ramach fundacji Dzieło Pomocy Dzieciom, prowadzącej w Krakowie  Pogotowie Opiekuńcze oraz Dom Dziecka, uświadomiły mi, jak ważne jest wsparcie małego człowieka, tak by wykorzystał pełnię swoich możliwości. Stąd pomysł podjęcia rocznego kursów terapii pedagogicznej oraz socjoterapii, w Polskim Stowarzyszeniu Psychologów Praktyków. Systematycznie staram się rozwijać, poszukiwać i poznawać nowe formy pracy. Fascynują mnie możliwości ludzkiego mózgu, stąd od kilku lat inspirują mnie metody neuroedukacji, neurodydaktyki. W swojej pracy staram się realizować ich najważniejszą zasadę - „Tylko zainteresowany mózg skutecznie się uczy”. Właśnie kreatywność i entuzjazm to paliwo dla wykorzystania pełni potencjału mózgu.!

Oceń ten artykuł
(11 głosów)

 

 

ekubisztalElżbieta Gil  

Wykształcenie wyższe magisterskie: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z pracą socjalną, studia podyplomowe: Pedagogika specjalna, Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, Terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna.

Mam na imię Ela. Jestem szczęśliwą żoną i mamą . Aktualnie pracuje w Szkole Podstawowej nr 3. Codzienna praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji. Lubię słońce i długie spacery. Bardzo lubię podróżować, oglądać filmy. Często uczestniczę w różnorodnych szkoleniach w celu podniesienia swoich kwalifikacji. Doświadczenie w pracy nabywałam od początku moich studiów. Często pracowałam jako wolontariusz. Praca z dziećmi jest moją pasją.

 

W TATE prowadzę zajęcia dla maluchów, przedszkolaków oraz urodziny.

Zainteresowania: pedagogika, sport, film.