Top
Oceń ten artykuł
(13 głosów)

Natalia Wiśniowska Natalia

Wykształcenie wyższe, magister filologii angielskiej, lektor języka angielskiego. 

Od kilku lat prowadzę zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jestem aktywną kreatywną osobą, która chętnie wprowadza nowe rozwiązania i przygotowuje nowe materiały do nauki języka. Kiedy zaczynam zajęcia wiem, że moja postawa ma duży wpływ na nastawienie uczniów, dlatego też zawsze wprowadzam ich w świat języka angielskiego zabawą i dobrym humorem.

 

W TATE prowadzę zajęcia języka angielskiego.

Zainteresowania: Język angielski, kultura krajów anglojęzycznych oraz nauczanie dzieci i młodzieży są moją pasją. Ogromną radość dają mi postępy jakie moi uczniowie czynią w nauce. Praca z dziećmi jest wyjątkowa i kreatywna. Wolne chwile spędzam na czytaniu książek oraz aktywnie na świeżym powietrzu.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Mam na imię Marzena. Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, kierunku Wychowanie Fizyczne, specjalność Instruktor Sportu. Na studiach i odbytych praktykach uzyskałam odpowiednie przygotowanie do pracy z dziećmi. Ukończyłam kurs pedagogiczny i kurs animatora zabaw. Obecnie kontynuuję studia
na tym samym kierunku, specjalność Trener Przygotowania Fizycznego
w Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie.

Na co dzień jestem osobą pogodną i uśmiechniętą. Mam wiele różnorodnych zainteresowań, wśród których sport i turystyka są na pierwszym miejscu.

O pracy z dziećmi marzyłam od dzieciństwa i w trakcie studiów zaczęłam to marzenie realizować. Praca ta daje mi wiele satysfakcji i radości, pokazując świat z zupełnie innej strony. W dzieciach urzeka mnie ich szczerość, wrażliwość i ufność. Mają nieznającą granic fantazję i ogromne dziecięce wymagania, dlatego do każdych zajęć przygotowuje się w sposób rzetelny i sumienny, tak by były one ciekawe i atrakcyjne. Bardzo ważne jest dla mnie to, by dzieci widziały we mnie nie tylko nauczyciela czy instruktora sportu, ale też przyjaciela.

Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Joanna Gancarz

Wykształcenie wyższe, magister filologii angielskiej z dodatkowym językiem niemieckim.

Ukończyłam studia nauczycielskie filologii angielskiej z dodatkowym językiem niemieckim i kursem pedagogicznym (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie) oraz lingwistykę stosowaną- przekład ustny i pisemny z języka angielskiego i niemieckiego (Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie). W czasie trwania studiów pracowałam jako wychowawca grup kolonijnych oraz animator zabaw dziecięcych w Domu Wczasów Dziecięcych w Jodłówce Tuchowskiej.

W TATE uczę języka angielskiego i niemieckiego oraz uczestniczę w urodzinach.

Zainteresowania: Interesuję się sportem, językami obcymi, modą, wizażem oraz lubię słuchać popowej muzyki.

Pasjonuję się pracą z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz uczeniem ich języków obcych. Bardzo cieszą mnie postępy w nauce moich uczniów zwłaszcza tych najmłodszych.

Oceń ten artykuł
(8 głosów)

Agnieszka Wojnowska – magister pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego, terapeuta – pedagog, socjoterapeuta, animator zabaw dla dzieci, wychowawca

awojnowskaZawód pedagog – to brzmi dumnie! Mam na imię Agnieszka – od zawsze uparcie dążyłam do realizacji obranych przez siebie celów, wybierając studia pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Wiedziałam, że to początek fascynującej drogi – pracy z dziećmi i dla dzieci. Cztery lata doświadczeń jako wolontariusz, w ramach fundacji Dzieło Pomocy Dzieciom, prowadzącej w Krakowie  Pogotowie Opiekuńcze oraz Dom Dziecka, uświadomiły mi, jak ważne jest wsparcie małego człowieka, tak by wykorzystał pełnię swoich możliwości. Stąd pomysł podjęcia rocznego kursu terapii pedagogicznej w Polskim Stowarzyszeniu Psychologów Praktyków.Moje pierwsze doświadczenia pedagogiczne zdobywałam już podczas studiów  w Krakowskiem Klubie Małolatka „Skowronek” – miejscu spotkań dla dzieci i rodziców z kulturą oraz sztuką, a także jako wychowawca kolonii letnich, terapeuta dysleksji, dysgrafii i dysortografii – w jednej z tarnowskich szkół, czy jako streetworker. Od 3 lat pracuję w Tarnowie jako  wychowawca  w Bursie Międzyszkolnej.

Oceń ten artykuł
(8 głosów)

 

 

ekubisztalElżbieta Gil  

Wykształcenie wyższe magisterskie: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z pracą socjalną, studia podyplomowe: Pedagogika specjalna, Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, Terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna.

Mam na imię Ela. Jestem szczęśliwą żoną i mamą . Aktualnie pracuje w Szkole Podstawowej nr 3. Codzienna praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji. Lubię słońce i długie spacery. Bardzo lubię podróżować, oglądać filmy. Często uczestniczę w różnorodnych szkoleniach w celu podniesienia swoich kwalifikacji. Doświadczenie w pracy nabywałam od początku moich studiów. Często pracowałam jako wolontariusz. Praca z dziećmi jest moją pasją.

 

W TATE prowadzę zajęcia dla maluchów, przedszkolaków oraz urodziny.

Zainteresowania: pedagogika, sport, film.