Top
Oceń ten artykuł
(16 głosów)

Natalia Wiśniowska Natalia

Wykształcenie wyższe, magister filologii angielskiej, lektor języka angielskiego. 

Od kilku lat prowadzę zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jestem aktywną kreatywną osobą, która chętnie wprowadza nowe rozwiązania i przygotowuje nowe materiały do nauki języka. Kiedy zaczynam zajęcia wiem, że moja postawa ma duży wpływ na nastawienie uczniów, dlatego też zawsze wprowadzam ich w świat języka angielskiego zabawą i dobrym humorem.

 

W TATE prowadzę zajęcia języka angielskiego.

Zainteresowania: Język angielski, kultura krajów anglojęzycznych oraz nauczanie dzieci i młodzieży są moją pasją. Ogromną radość dają mi postępy jakie moi uczniowie czynią w nauce. Praca z dziećmi jest wyjątkowa i kreatywna. Wolne chwile spędzam na czytaniu książek oraz aktywnie na świeżym powietrzu.

Oceń ten artykuł
(9 głosów)

Agnieszka Wojnowska – magister pedagogiki Uniwersytetu Jagiellońskiego, terapeuta – pedagog, socjoterapeuta, animator zabaw dla dzieci, wychowawca

awojnowskaZawód pedagog – to brzmi dumnie! Mam na imię Agnieszka – od zawsze uparcie dążyłam do realizacji obranych przez siebie celów, wybierając studia pedagogiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Wiedziałam, że to początek fascynującej drogi – pracy z dziećmi i dla dzieci. Cztery lata doświadczeń jako wolontariusz, w ramach fundacji Dzieło Pomocy Dzieciom, prowadzącej w Krakowie  Pogotowie Opiekuńcze oraz Dom Dziecka, uświadomiły mi, jak ważne jest wsparcie małego człowieka, tak by wykorzystał pełnię swoich możliwości. Stąd pomysł podjęcia rocznego kursu terapii pedagogicznej w Polskim Stowarzyszeniu Psychologów Praktyków.Moje pierwsze doświadczenia pedagogiczne zdobywałam już podczas studiów  w Krakowskiem Klubie Małolatka „Skowronek” – miejscu spotkań dla dzieci i rodziców z kulturą oraz sztuką, a także jako wychowawca kolonii letnich, terapeuta dysleksji, dysgrafii i dysortografii – w jednej z tarnowskich szkół, czy jako streetworker. Od 3 lat pracuję w Tarnowie jako  wychowawca  w Bursie Międzyszkolnej.

Oceń ten artykuł
(9 głosów)

 

 

ekubisztalElżbieta Gil  

Wykształcenie wyższe magisterskie: Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z pracą socjalną, studia podyplomowe: Pedagogika specjalna, Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, Terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna.

Mam na imię Ela. Jestem szczęśliwą żoną i mamą . Aktualnie pracuje w Szkole Podstawowej nr 3. Codzienna praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji. Lubię słońce i długie spacery. Bardzo lubię podróżować, oglądać filmy. Często uczestniczę w różnorodnych szkoleniach w celu podniesienia swoich kwalifikacji. Doświadczenie w pracy nabywałam od początku moich studiów. Często pracowałam jako wolontariusz. Praca z dziećmi jest moją pasją.

 

W TATE prowadzę zajęcia dla maluchów, przedszkolaków oraz urodziny.

Zainteresowania: pedagogika, sport, film.