Top

Zajęcia Specjalistyczne

TERAPIA PEDAGOGICZNA – DLA DZIECI Z TRUDNOŚCIAMI W NAUCE

 

Czas trwania: 50 – 60 minutaa3-300x199
Termin: do indywidualnego ustalenia między terapeutą a Rodzicami.

Zapisy: telefonicznie: 794 114 583 lub e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W Tarnowskiej Akademii Twórczej Edukacji prowadzimy zajęcia terapeutyczne dla dzieci z ryzyka dysleksji, dysgrafii, dysortografii, z trudnościami w nauce czytania i pisania. Zajęcia prowadzimy na bazie indywidualnych programów terapeutycznych.

Program  terapeutyczny tworzymy odrębnie, dla każdego

dziecka, które ma inne potrzeby w danej sferze poznawczej. W pracy bazujemy na metodologii polskich i zagranicznych terapeutów oraz na własnym, bogatym doświadczeniu.

Czytaj dalej...

LOGOPEDA DLA DZIECI

 

logop-196x300

Czas trwania: 50-60 minut

Specjalista: mgr Teresa Januś - neurologopeda, pedagog specjalny, terapeuta

Termin: od poniedziałku do piątku

Zapisy: telefonicznie: 794 114 583, 882 951 201 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Jesteś rodzicem i chcesz sprawdzić, czy rozwój mowy Twojego dziecka odbywa się prawidłowo?

Jeśli coś Państwa niepokoi w wymowie Państwa Dziecka lub boicie się Państwo, że dziecko jeszcze nie mówi, to zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych konsultacji neuro- logopedycznej.

Przeprowadzamy dokładne badanie mowy. Po przeprowadzonej diagnozie, jeśli zaistnieje konieczność, nasz specjalista – logopeda  z wieloletnim doświadczeniem, opracowuje indywidualny plan terapii.

Dla skutecznego przebiegu terapii rodzic, czy opiekun proszony jest o obecność podczas zajęć, by poinstruowany przez logopedę, sam mógł z dzieckiem wykonywać ćwiczenia w domu, które podniosą efektywność terapii.

Terapia odbywa się w przytulnej sali,  w miłej i życzliwej atmosferze.

Cena: Terapia logopedyczna: 60 zł / 50-60 min.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację i uzgodnienie dogodnego terminu.

Zapisy telefonicznie: 794 114 583,  882 951 201  lub w biurze TATE

Czytaj dalej...