Top

OFERTA DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ

dla szkół i przedszkoliOdlotowe eksperymenty naukowe z TATE dla przedszkoli i szkół!

Uwielbiane przez dzieci i młodzież pokazy eksperymentów z TATE cieszą się ogromnym powodzeniem. Zachęcamy wszystkie przedszkola i szkoły podstawowe do skorzystania z naszej oferty i zapraszamy Państwa do naszej placówki. 

W czasie Odlotowych eksperymentów naukowych z TATE dzieci są uczestnikami warszatów, podczas których odkrywamy prawa fizyki, chemii i tajemnice otaczającego nas świata. Dzięki ciekawej formie zajęć w uczniach budzi się pasja poznawania świata, zadawania pytań i szukania na nie odpowiedzi!

Prowadzimy warsztaty korzystając z autorskiego programu Odlotowe eksperymanty naukowe z TATE . Każde dziecko biorące udział w warsztacie otrzymuje książeczkę naukowca, niezbędną do aktywnego brania udziału w wydarzeniu. My zapewniamy wspaniałą naukową przygodę, podczas której wykorzystamy bogate zaplecze naszego laboratorium, ciekawe pomoce dydaktyczne i naszą pomysłowość! Pokażemy, że nauka jest świetną zabawą!

Warsztaty Odlotowe eksperymenty naukowe z TATE  organizowane są na terenie Państwa placówki po uprzednim ustaleniu terminu i podpisaniu umowy.

  • W czasie jednorazowych zajęć może wziąć udział grupa: od 6 - 15 osób (warsztaty) lub od 15 - 30 osób (pokaz)
  • Czas trwania: od 45 min - 1 h
  • Cena ustalana indywidualnie z osobą decyzyjną Państwa placówki (zależy od ilości uczestników), każde dziecko otrzymuje materiały dydaktyczne na własność !
  • Program warsztatów dostosowany jest do poszczególnych grup wiekowych

Koszt: 15 zł / dziecko

W celu zarezerwowania dogodnego terminu prosimy o kontakt telefoniczny: 794 114 583

 

 

Oceń ten artykuł
(3 głosów)