Top

EKO – LUDKI PLUS - ZAJĘCIA DLA DZIECI 8–9 LETNICH

Czas trwania: 90 minutEko-ludki1-300x225
Termin:

Zapisy: telefonicznie: 794 114 583 lub e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Drugoklasiści, a także koleżanki i koledzy z trzeciej klasy to już całkiem poważni młodzi ludzie, którzy chcą, by poważnie ich traktować. Dzieci w tym wieku nabyły już  umiejętności bardziej lub mniej sprawnego czytania i pisania, i są w najlepszym momencie, by otworzyć  przed nimi tajniki „prawdziwej” nauki.

Program, który dla nich skonstruowaliśmy skoncentrowany jest na rozwijaniu umiejętności, które pomogą dzieciom w dalszej,

efektywnej edukacji. Podczas kursu uczymy się i ćwiczymy pamięć wykorzystując ciekawe i często zaskakujące techniki pamięciowe, uczymy się docierać do sedna

sprawy wykorzystując techniki kreatywnego notowanie (mapy myśli), rozwiązujemy szereg ćwiczeń doskonalących umiejętności logicznego myślenia,wyciągania wniosków, dedukcji, analogii, a także twórczego i abstrakcyjnego myślenia. Rozwijamy umiejętności społeczne, kontakty interpersonalne i uczymy się co to są emocje. Przezwyciężamy przeszkody i rozwijamy umiejętność czytania ze zrozumieniem, korzystając z tekstów opartych o tematykę wiedzy o otaczającym świecie i kosmosie. Wykonujemy szereg ćwiczeń na koncentrację, uczymy się dobrego relaksu, by jeszcze lepiej przyswajać wiedzę.

Podczas zajęć samodzielnie wykonujemy eksperymenty, dzięki nim w dziecku budzi się pasja poznawania i fascynacji światem, zadawania pytań, a co za tym idzie – samodzielnego uczenia się.

Każde dziecko rozpoczynające kurs otrzyma teczkę (z logiem Akademii i nazwą kursu), przydatną do zbierania specjalnie przygotowanych materiałów dydaktycznych na każde zajęcia.

Podczas kursu będziemy korzystać z zaplecza multimedialnego; tablicy interaktywnej, rzutnika oraz innych pomocy, które niezwykle uatrakcyjnią  i podniosą jakość oferowanych zajęć.

W cenie kursu : 30 spotkań ( około 8 miesięcy), dodatkowo 2 spotkania okolicznościowe.

Zapisy: Przed zapisaniem dziecka na kurs zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia pokazowe!

Oceń ten artykuł
(20 głosów)