Top

BYSTRZAK/ BYSTRZAK PLUS - ZAJĘCIA DLA DZIECI 10 -12 LETNICH

Czas trwania: 90 min BYSTRZAKbystrzak-ok-199x300
Termin:

Czas trwania: 90 min BYSTRZAK PLUSbystrzak-ok-199x300
Termin

Zapisy: telefonicznie: 794 114 583 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podczas zajęć dzieci wcielają się w rolę odkrywców, którzy chcą zgłębić niesamowite tematy związane z różnymi dziedzinami życia człowieka. Podczas kursu ciekawskie dzieciaki rozwiązują zagadki, mierzą się z łamigłówkami i zadaniami, które rozwijają umiejętność nie tylko logicznego ale i twórczego myślenia. Opanowują techniki radzenia sobie z własnymi emocjami, wykonują ćwiczenia relaksacyjne, ćwiczą koncentrację, pamięć i umiejętność twórczego myślenia!

Podczas kursu dzieci uczą się posługiwać narzędziami z zakresu map myśli, technik pamięciowych i elementów szybkiego czytania. Odkrywają własny potencjał i zdolności dzięki czemu budują wewnętrzne przekonanie „dam sobie radę, w każdej sytuacji”.

Podczas zajęć samodzielnie wykonujemy eksperymenty, dzięki nim w dziecku budzi się pasja poznawania i fascynacji światem, zadawania pytań, a co za tym idzie – samodzielnego uczenia się.

Każde dziecko rozpoczynające kurs otrzyma teczkę (z logiem Akademii i nazwą kursu), przydatną  do zbierania przygotowanych materiałów na każde zajęcia (łamigłówek logicznych, labiryntów, sudoku, ciekawych czytanek filozoficzno – dydaktycznych, ćwiczeń lingwistycznych i zadań rozwijających m.in. inteligencję przestrzenną)

Podczas kursu będziemy korzystać z zaplecza multimedialnego; tablicy interaktywnej, rzutnika oraz innych pomocy, które niezwykle uatrakcyjnią  i podniosą jakość oferowanych zajęć.

W cenie kursu : 30 spotkań ( około 8 miesięcy), dodatkowo 2 spotkania okolicznościowe.

Zapisy: Przed zapisaniem dziecka na kurs zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia pokazowe!

Oceń ten artykuł
(15 głosów)