Top

EKO – LUDKI - ZAJĘCIA DLA DZIECI 7 LETNICH

Czas trwania: 90 minuteko-ludki1-300x192
Termin:

Zapisy: telefonicznie: 794 114 583 lub e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program przygotowany dla dzieci 7 letnich, które jeszcze nie potrafią czytać lub nie czytają płynnie i nie czerpią z czytania pełni przyjemności. Podczas kursu skupiamy się na nauce czytania poprzez zabawę oraz  rozwoju wszystkich umiejętności poznawczych oraz społecznych. Na każdych zajęciach ćwiczymy z dziećmi koncentrację oraz uczymy technik ralaksacji, niezwykle ważnych i determinujących gotowość do podjęcia efektywnej nauki.

Podczas zajęć dzieci będą mierzyć się z ćwiczeniami przygotowującymi do nauki czytania i pisania: będziemy rozwijaćpercepcję wzrokową, słuchową, koordynację wzrokowo – ruchową, sprawność manualną i orientację, będziemy kształtować umiejętność logicznego ale i twórczego myślenia. Dzieci poznają ciekawe techniki pamięciowe i dzięki ćwiczeniom motywacyjnym zbudują wiarę w swoje umiejętności . Jak sugeruje nazwa grupy, dzieci wcielą się w rolę strażników przyrody, dzięki czemu poznają zasady działań proekologicznych, tak ważnych dla przyszłości naszej planety.

Podczas zajęć samodzielnie wykonujemy eksperymenty, dzięki nim w dziecku budzi się pasja poznawania i fascynacji światem, zadawania pytań, a co za tym idzie – samodzielnego uczenia się.

Każde dziecko rozpoczynające kurs otrzyma teczkę (z logiem Akademii i nazwą kursu), przydatną do zbierania specjalnie przygotowanych materiałów dydaktycznych na każde zajęcia.

Podczas kursu będziemy korzystać z zaplecza multimedialnego; tablicy interaktywnej, rzutnika oraz innych pomocy, które niezwykle uatrakcyjnią  i podniosą jakość oferowanych zajęć.

W cenie kursu : 30 spotkań, dodatkowo 2 spotkania okolicznościowe.

Zapisy: Przed zapisaniem dziecka na kurs zapraszamy na pierwsze bezpłatne zajęcia pokazowe!

 

Oceń ten artykuł
(27 głosów)